Multihobby
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Multihobby

Un forum ce se adreseaza tuturor colectionarilor.Un forum cu si despre noi.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Nu uitati si de site www.multihobby.tk

 

 diapozitive

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
pertinax
User
User



Numarul mesajelor : 4
Puncte : 0
Data de inscriere : 10/05/2008

diapozitive Empty
MesajSubiect: diapozitive   diapozitive Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 5:23 pm

eu colectionez diapozitive cu imagini din constanta sau mamaia

daca aveti asa ceva astept un semn
cheers
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 60
Localizare : Tg Mures
Puncte : 18
Data de inscriere : 01/02/2008

diapozitive Empty
MesajSubiect: Re: diapozitive   diapozitive Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 1:08 pm

nu am decat diapozitive cu Tg-Mures (care nu sunt de dat) si URSS (pentru schimb cu monede)
Sus In jos
http://www.multihobby.us
alex10
User
User



Numarul mesajelor : 3
Puncte : 0
Data de inscriere : 21/02/2009

diapozitive Empty
MesajSubiect: Re: diapozitive   diapozitive Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 11:10 pm

nu e chiar la subiect dar poate va intereseaza....vand diferite carti de diferiti autori....nuvele ,romane . poezii 6 lei cartea neg
Sus In jos
siky
User
User



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 63
Localizare : Timisoara
Puncte : 9
Data de inscriere : 09/11/2010

diapozitive Empty
MesajSubiect: Re: diapozitive   diapozitive Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 7:59 pm

am si eu diafilme cu basme ! Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 60
Localizare : Tg Mures
Puncte : 18
Data de inscriere : 01/02/2008

diapozitive Empty
MesajSubiect: Re: diapozitive   diapozitive Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 1:18 pm

siky a scris:
am si eu diafilme cu basme ! Very Happy

Am si eu cateva diafilme daca te intereseaza.
Daca te intereseaza sa imi spui si am sa le caut ca sa iti trimit titlurile care le am ca poate iti poti imbogati colectia Smile
Sus In jos
http://www.multihobby.us
siky
User
User



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 63
Localizare : Timisoara
Puncte : 9
Data de inscriere : 09/11/2010

diapozitive Empty
MesajSubiect: Re: diapozitive   diapozitive Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 8:52 pm

nu atat diafilmele,cat aparatul de proiectie e mai interesant si ma pasioneaza sa le proiectez. Very Happy Very Happy ..fiecare cu pasarica lui,nu ?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 60
Localizare : Tg Mures
Puncte : 18
Data de inscriere : 01/02/2008

diapozitive Empty
MesajSubiect: Re: diapozitive   diapozitive Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 10:45 pm

siky a scris:
nu atat diafilmele,cat aparatul de proiectie e mai interesant si ma pasioneaza sa le proiectez. Very Happy Very Happy ..fiecare cu pasarica lui,nu ?
frumoasa pasiune, nu degeaba sustin multi ca pasiunile sunt foarte diversificate. Fiecare cu hobby-ul lui.
Sus In jos
http://www.multihobby.us
siky
User
User



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 63
Localizare : Timisoara
Puncte : 9
Data de inscriere : 09/11/2010

diapozitive Empty
MesajSubiect: Re: diapozitive   diapozitive Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 5:22 pm

aceasta este o placere,colectiile importante le am din domeniu sport(peste 200 fanioane,insigne,albume panini cu fotbalisti,foto vederi cu formatii si jucatori,autografe si corespondenta de vreo 25 ani cu federatii si echipe straine,asa ca sa nu credeti ca ma uit toata ziua la diafilme si diapozitive !! Very Happy Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 60
Localizare : Tg Mures
Puncte : 18
Data de inscriere : 01/02/2008

diapozitive Empty
MesajSubiect: Re: diapozitive   diapozitive Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 8:51 pm

siky a scris:
aceasta este o placere,colectiile importante le am din domeniu sport(peste 200 fanioane,insigne,albume panini cu fotbalisti,foto vederi cu formatii si jucatori,autografe si corespondenta de vreo 25 ani cu federatii si echipe straine,asa ca sa nu credeti ca ma uit toata ziua la diafilme si diapozitive !! Very Happy Very Happy
Am sa caut poate gasesc fanioane si insigne sportive,o sa le scanez si vi le trimit printr-un mail.
Sus In jos
http://www.multihobby.us
Continut sponsorizat





diapozitive Empty
MesajSubiect: Re: diapozitive   diapozitive Icon_minitime

Sus In jos
 
diapozitive
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Multihobby :: Domenii :: Alte colectii-
Mergi direct la: